kibris-tup-bebek-merkezleri-4.jpg

Tüp Bebek ile Hayallerinize Adım Adım

Tüp Bebek ile Hayallerinize Adım Adım

Yüksek başarı oranlarına sahip olan kıbrıs tüp bebek merkezleri bebek sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet veriyor. Çeşitli sebeplerle anne baba olamayan çiftler uzun araştırmalar sonucunda tüp bebek merkezlerine yönelmektedir. Bu merkezlerde gerçekten tüp bebek uygulaması yapılabilir mi çalışmaları araştırıldıktan sonra uygulanmaktadır. Semenlerinde sperme rastlanmayan erkeklere de çeşitli tedaviler uygulanarak anne adaylarının sağlıklı gebelik yaşaması sağlanmaktadır.

Tüp Bebek Uygulamalarında Donasyon İşlemleri Hakkında Bilgiler

Bu sperm donasyonu işlemi anne adayının tedavi süreci yumurta geliştiren enjeksiyonların kullanımıyla başlamaktadır. Anne adayların tüp bebek merkezine gelme şartı bulunmayıp bulundukları yerlerde de bu tedavileri görmeleri mümkün olmaktadır. Anne adaylarıenjeksiyon kullanımını 15 gün boyunca devam ettirmektedir. İlaçların kullanım süresi geçtikten sonra anne adayları yumurta toplama işlemleri için merkeze gitmektedir. Baba adaylarının bu işlem için merkeze gitmesine gerek kalmamaktadır.

Yumurta toplama işlemlerinin ardından 2 gün sonra transfer işlemi yapılmaktadır. Transfer işlemleri sonucunda kanda gebelik testi yapılarak sonuç öğrenilmesi mümkün olmaktadır. Anne adayları bu süreçte hormon ilaçları kullanmaktadır. Bahsedilen embriyo donasyonu tedavisi anne de yumurta, baba da sperm olmadığı zamanlarda tercih edilmektedir. Anne adayına rahim iç yüzeyinin kalınlaştırılması amacıyla ilaç kullandırılmaktadır. İlaç kullanımı 15 gün sürmektedir. Süre sonunda transfer işlemi gerçekleşmektedir. Transfer işleminden 12 gün sonra anne adayları kanda gebelik testi yaptırabilir. Bu işlemler için merkeze gitmeye gerek kalmamaktadır.

SİZ DE BİR YORUM YAZIN