diamond.jpg

SONSUZ SEVGİ SİMGESİ İLE ÖZEL BİR HEDİYE PIRLANTA YÜZÜKLER

Farklı yollar bir dönemeçte buluşur ve tek bir yol olarak varacakları menzile doğru devam ederler. O buluşulan dönemeç her insanın hayatında bir dönüm noktasıdır. Ve özel bir an yakalamak isteyen herkes farklı senaryolar üretir. Tek başına bile mükemmel anılara vesile olan kırmızı kutusunun içerisinde tektaş pırlanta yüzüklerle bu ana ışıltı ve unutulmazlık katabilmek mümkün olabilecektir. Yüzük sorunun muhatabının parmaklarında yerini bulduğunda farklı bir söze artık gerek te kalmayacaktır.

    Bu özel atmosferlerin en canlı tanıkları olan tektaşların dışında farklı zaman dilimleri için de kolye-bileklik gibi hediye seçenekleri bulunabilmekte, pırlanta eklentisi her zaman değerine estetik ve şıklık katmaktadır. Özellikle kolyelerde kullanılan farklı kolye uçları farkı günlerde hediye almak için çok hoş seçenekler oluşturmaktadır. Kar tanesi eşsiz sevgiyi, sonsuzluk işareti sonsuz sevgiyi anlatmakta hatta ayak izlerinden oluşan simgeler ise yeni bebek sahibi olmuş anneler için çok zarif bir hediye olabilecektir.

    Tasarım olarakta pırlanta yüzüklerde farklı modeller bulunabilmektedir. Bazen yüzüğe elips şekli verilmekte bazen tektaş kalp şekline bürünmektedir. Bazen üçtaşla sonsuz sevginin anahtarı olmakta bazense incili bir modeller saf sevginin simgesi olmaktadır. Ama her zaman şık ve göz alıcı olan seçenekler sonsuz sevgi içeren anlamları ile her zaman kadınların gönlünde özel yerlere sahip olacaktır. En çok tercih edilen tasarım ise şüphesiz en klasik ama en asil duran dört tırnak içerisindeki kullanılan değerli taşla oluşan modellerdir. Sevginin kıymetini ve büyüklüğünü göstermese de simgeleyebilen bu özel takılar özel günlerin ya da özel olmasını istediğiniz günlerin en önemli hediye paketlerini oluşturan ürün olacaktır.